Author: 9***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: وايد حبيت
顏色: 黑色
Price: HK$173.26
Original Price: HK$176.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Button Mesh Hat |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | Do not Perm or Dye |
| 淨重 | 290 g |
| 長度 | 66 cm |
| 頭圍 | 52 cm |
| SKU | sb2305086719999403 |
Author: 9***2
Date:
Review: وايد حبيت
顏色: 黑色
Author: y***2
Date:
Review: Easy to wear: Wooooww wwoooooow very nice and very cute 😍😍
顏色: 黑色
Author: R***.
Date:
Review: Value for money: Really good I love this will other again for sure hahahaha it’s was really good
顏色: 黑色
Author: U***a
Date:
Review: Easy to wear: ماشاءالله حلو والنعومة مناسبه والوظيفي بعد حلو وكثيفه ماشاءالله تبارك الرحمن انصح فيها لانها مرتبه في اللبس
顏色: 黑色
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.